Каталог послуг

Немає важчої роботи, ніж намагатися виглядати красивою з восьмої ранку до опівночі - казала відома французька актриса красуня Брижит Бордо.

У клініці Моне ми зробимо цю роботу за вас!

GERMAINE DE CAPUCCINI – 50 років досвіду у виробництві спеціалізованої продукції для догляду за шкірою преміум класу. Марка отримала безліч нагород, що підтверджують визнання найвищої якості косметики на міжнародному рівні.

Germaine de Capuccini володіє однією з найсучасніших лабораторій в Європі що займається дослідженнями та інноваціями у косметології. В лабораторії висококваліфіковані експерти працюють з унікальними інгредієнтами для отримання найефективніших засобів по догляду за шкірою. Синергія науки, природи та краси дозволяє створювати найдосконаліші формули.

Компанія Holy Land cosmetics Laboratories (Ізраїль) була створена близько 25 років тому. Holy Land - це лабораторія, що займає лідерські позиції серед виробників професійної косметики і одна з небагатьох що має власну виробничу базу.

Основні принципи:

  • лише натуральні високоякісні інгредієнти
  • склад препаратів з максимально природнім та фізіологічним впливом на шкіру
  • високо активні комбінації інгредієнтів в безпечних концентраціях
  • використання новітніх досягнень в області косметологічної хімії

Має інтенсивну протизапальну і себорегулюючу дію. Бруньки ясеня здійснюють тонізуючий та протимікробний вплив. Маска відновлює водний баланс шкіри і активізує її репаративні функції.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net