У нашій клініці краси на високому професійному рівні ми довершимо вашу унікальність і розкриємо увесь потенціал вашої краси за допомогою новітніх методик апаратної, терапевтичної, класичної косметології та використанням якісної косметики з багатолітньою репутацією!

Головною перевагою нашої клініки є професійний індивідуальний підхід до кожного клієнта. Команда досвідчених спеціалістів, кандидатів наук завдяки глибоким знанням сучасної естетичної косметології і хірургії та завдяки використанню сертифікованих апаратів нового покоління вирішує цілий ряд косметологічних та медичних проблем.

Наша клініка являється єдиним у Західній Україні акредитованим медичним центром компанії Cutera- ведучого виробника лазерних систем у США та усьому світі.

Перейнявши досвід, методики та підходи до лікування фахівців компанії Cutera, лікарі нашої клініки професійно вирішують проблеми старіння, судин та надмірного росту волосся за допомогою багатофункціональної лазерної  системи останнього покоління - Cutera Xeo.

У клініці Моне представлені апарати останнього покоління лінії Ionto-comed (Німеччина), Starvac (Франція), Surgitron (США).

У нас ви можете отримати професійну консультацію комбустіолога, хірурга, терапевта - трихолога та лікаря-реабілітолога.

Лише у нас використовується професійна салонна косметика GERMAINE de CAPUCCINI, яка є одними із лідерів серед найкращих професійних косметичних ліній класу «люкс» по догляду за шкірою обличчя і тіла.

У затишному спа кабінеті, виконаному в стилі бунгало екзотичних острівних курортів, ми допоможемо вам відпочити і відновити свої сили, оживити та відмоделювати своє тіло під час спа-процедур!

 

Клод Моне писав:
 Я не творю чудеса, я використовую та витрачаю багато фарб 

У клініці Моне ми не творимо чудеса, ми, використовуючи всі новітні досягнення косметології, творимо вашу красу!

Ви маєте змогу помилуватися на репродукції картин Моне у нашій клініці!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Залишіть свій телефон, і наш адміністратор незабаром зателефонує Вам

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net