Опущення повік чи носогубної складки через схуднення чи стрес — Клініка лазерної косметології "Моне"

Каталог послуг

Ви помітили, що шкіра на вашому обличчі трохи осунулася після втрати ваги чи тяжкого стресового року? Але ви не готові лягати під ніж хірурга чи робити болісні і не надто у цьому випадку ефективні ін’єкції? Тоді Вам варто поцікавитися апаратними процедурами безоперативного ліфтингу та ліполізу, а також мікрострумовою терапією на німецьких сучасних апаратах Ionto lift rf та Ionto lift.

Що насправді сталося з вашою шкірою? Через вплив гормонів стресу, ненормований графік, втому, неповноцінне харчування волокна колагену та еластину, які є каркасом нашої шкіри і забезпечують її тонус, пружність та еластичність дещо втратили свої властивості. Крім того м’язевий шар обличчя – розслабився та провис.

Тому, завдання обраних для вас процедур – відновити стан шкіри та м’язів Вашого обличчя.

Перша процедура - безоперативного ліфтингу та ліполізу Ionto lift rf – займатиметься вашою шкірою та підшкірним жиром. За 6-7 сеансів цієї абсолютно безболісної та безпечної процедури ми повернемо стан ваших колагенових і еластичних волокон на попереднє тонізоване та пружнє місце. Інтервал між процедурами 7-10 днів.

Друга процедура – мікрострумова терапія Ionto lift –працюватиме з м’язами. За курс з 10 процедур м’язева система Вашого обличчя отримає необхідний тонус та форму, точно так як ваші біцепси відновлюють тонус після занять у тренажерному залі. Ці процедури можна відвідувати через день.

Після обох названих процедур немає жодного відновного періоду – можна відразу з клініки на роботу. Чи довго триматиметься результат – залежатиме від подальшого способу життя. Як правило необхідність у повторному курсі виникає через кілька років.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Залишіть свій телефон, і наш адміністратор незабаром зателефонує Вам

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net