З приходом осені хочеться повернути відчуття морського бризу і приємного літнього тепла та спокою. Допомогти у цьому може таласотерапія (напрям альтернативної медицини з використанням цілющих властивостей морської води, водоростей, морських грязей та ін.). Таласотерапія – це своєрідна спа-територія затишку, комфорту, роботи над тілом та емоціями.

В таласотерапії використовуються більше 200 видів водоростей, але найбільш відомою є бура водорость Padina pavonika. При дослідженні даної рослини, а точніше її біологічних властивостей, було виявлено, що її поверхня покрита спеціальною плівкою, близькою за складом до глікозаміногліканів, які є головним компонентом позаклітинного матриксу дерми ( глибокого шару шкіри людини). Саме цей інгредієнт стимулює синтез гіалуронової кислоти, яка зволожує шкіру, захищає її від дії вільних радикалів. Завдяки цьому відбувається гальмування процесів старіння, шкіра стає м’якою та еластичною.

Було доведено, що при використанні крему, який містить 5% очищеного екстракту водоростей, вже на 4 день відмічається збільшення синтезу гіалуронової кислоти, хондроітинсульфату, кератансульфату, геперансульфату. Крім того, при проведенні гістоморфологічного дослідження шкіри було виявлено підвищення щільності сполучно-тканинного матриксу і збільшення товщини епідермісу. Також було помічено посилення захисних функцій епідермісу від різних негативних факторів: вільних радикалів, холодних потоків вітру, ультрафіолету та ін.

Часто використовують і інші види водоростей:

  • різні види Ламінарії (Laminaria saccharina, digitata и ochroleuca). Володіють зволожуючими та антицелюлітними властивостями;
  • екстракти двох популярних видів Хлорели (Chlorella vulgaris, Chlorella pyrenoidosa). Багаті білком, амінокислотами, мінералами та вітамінами;
  • екстракт водоростей Хондрус курчавий (Chondrus crispus), ірландський мох. Дані рослини містять полісахариди, оранічні кислоти, ферменти, вітаміни, потрібні для покращення обмінних процесів шкіри, посилення пружності і еластичності.

Органічні речовини, що використовуються в таласотерапії, допомагають Вам впоратися з зайвими об’ємами ( після процедури відмічається втрата ваги до 500 г), зниженим тургором шкіри, поганим настроєм, депресією, а також покращити і налагодити метаболізм... Рекомендовано пройти 8-10 процедур. Після процедури клієнти відмічають відчуття легкості і релаксу!

Насолодитися приємною і корисною процедурою водоростевого спа-обгортання від косметичної компанії преміум класу Natura Bisse ми Вас запрошуємо у клініку краси Моне.

Джерело (Клиника "АНА-КОСМО". Поради лікаря Табакович Вікторії Олександрівни): Талассотерапия в клинике «АНА-КОСМО»

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net