Відтепер не потрібно їхати тернополянам до Києва чи Львова для корекції зморщок, рубців, судинних зірочок та небажаного волосся. Адже все це є у Тернополі у клініці лазерної косметологіі Моне на дійсно високому професійному рівні.

Нещодавно ми розмовляли з доктором медичних наук професором Бігуняком Володимиром Васильовичем, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки, професором курсу комбустіології та пластичної хірургії кафедри загальної хірургії Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, ведучим спеціалістом реконструктивної та відновної хірургії, консультантом-спеціалістом з лікування рубців, провідним комбустіологом України.

Наша зустріч відбувалася у нещодавно відкритій, проте вже досить відомій у Тернополі клініці відновної лазерної косметології Моне.

- Пане Володимире, ми неодноразово вели з вами бесіду про різні аспекти сучасної медицини, зокрема про ваші відомі в усій Україні винаходи – біологічні замінники шкіри для лікування ран, силіконові пластини для профілактики росту рубців і т.д.
Але сьогодні ми розмовлятимемо про дещо інше – а саме про відновну косметологію.

Скажіть, чи звертаються до вас пацієнти, які потребують послуг у цій сфері і взагалі, що означає термін відновна косметологія?

- Відновна косметологія передбачає процедури спрямовані на відновлення втрачених нормальних характеристик шкіри, підшкірної клітковини, м’язів внаслідок травм, опіків, оперативних втручань або ж внаслідок природних вікових змін. Тобто це засоби і методи корекції рубців різної етіологіі, пігментацій, втрати тонусу та еластичності шкіри, зморщок, розширених судин шкіри.
Звичайно, пацієнти з такими проблемами часто звертаються саме до мене, адже я у своїй комбустіологічній практиці вже близько 30 років займаюся проблемою шкірних деформацій – рубців і т.д. До того ж, пацієнтки часто запитують про різні методи косметичної пластичної хірургії для омолодження чи схуднення.

- Проте ми сьогодні не про хірургічні операції?

- Так. Справа в тому, що великий відсоток таких клієнтів потребує послуг відновної косметологіі перед чи після оперативних втручань, а дуже часто й замість серйозної хірургії. Зокрема, рубці, що мають косметично незадовільний вигляд, нерівності шкіри, пігментаціі, зморшки та провисання шкіри обличчя і тіла, які не потрібно корегувати оперативно. Все це покази для новітніх методик апаратної та лазерної косметології.

- Чи представлені у Тернополі названі вами методики?

- Власне, зовсім нещодавно відпала потреба радити тернополянам їхати до Києва чи Львова для корекції таких проблем. Адже саме так доводилося робити до того як у Тернополі почала працювати клініка відновної лазерної косметології Моне з дійсно професійним персоналом, новітньою лазерною та іншою косметологічною апаратурою, яка представила весь спектр необхідних процедур. Я особисто консультував працівників клініки щодо вибору методів та засобів для ефективної роботи, правильних протокольних підходів до вище названих косметологічних проблем. І тому, з впевненістю можу сказати, що у клініці на високому професійному рівні підходять до вирішення проблем клієнтів, пропонують комплексне їх вирішення для досягнення максимального ефекту.

- Ви як хірург з багатолітним досвідом добре знаєте, що таке ускладнення від певних втручань. Як на вашу думку чи варто людям боятися їх при використанні методик апаратної, зокрема лазерної, косметології?

- Не просто знаю, а неодноразово особисто консультував пацієнтів, які скаржилися на виникнення різних ускладнень після процедур . Для прикладу – виникнення келоїдних рубців після спроб лазерного видалення татуювань чи рубцювання шкіри після глибоких хімічних пілінгів, чи порушення нормальної регенераціі після глибоких лазерних аблятивних шліфовок. Всі ці ускладнення пов’язані насамперед з використанням неякісної апаратури, з некваліфікованим підбором процедур у кожній конкретній ситуації, без урахування протипоказів до їх проведення.

  

- Як уникають таких проблем у клініці краси Моне?

Насамперед у клініці працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи у відновній косметологіі, які постійно співпрацюють та обмінюються досвідом з лікарями провідних клінік Києва, відвідують європейські наукові конференціі та семінари для контролю за всіма новинками, особливостями застосування тих чи інших методик.
Крім того, усі апарати, що використовують у клініці Моне – останнього покоління і є сертифікованими найвищими світовими комісіями.
Працівники клініки дуже відповідально підходять до усіх апаратних процедур. Кожен їх клієнт перед процедурою, наприклад, лазерного омолодження чи мікродермабразіі (механічного пілінгу), заповнює анкету, де чітко описані всі фактори, які можуть вплинути на виникнення ускладнень, пояснені всі протипокази до процедур. При виявленні у клієнта таких – проводиться корекція порушень, що є небажаними для проведення процедур, або ж рекомендується відстрочення процедур на певний період. Все це обговорюється з кожним клієнтом під час консультації кваліфікованими працівниками клініки.
Важливо, що у клініці підібрано і використовуються лише методики з мінімальними травмуючими чинниками – наприклад – неаблятивна (не травматична) лазерна система, механічна контрольована мікродермабразія, новітня ефективна косметика, що не потребує травмуючого ін’єкційного введення і інше. При підборі послуг та апаратів засновники та працівники клініки керувалися новітніми підходами в косметологіі, що базуються на максимально фізіологічних (природних) впливах на організм з метою стимуляціі власних регенераторних та відновних сил організму. Все це дозволяє попереджувати та уникати будь-яких ускладнень чи побічних ефектів.
Одним з яскравих прикладів цього є зокрема той факт, що лазерна система представлена у клініці Моне є єдиною, що може застосовуватися в період активного сонця без ризику утворення пігментацій, забезпечує високу ефективність у боротьбі з віковими проявами та рубцевими змінами без утворення ран, без відновного періоду.

- І останнє запитання – як ви вважаєте, для кого буде корисною ця інформація?

- Немає людей, які б не хотіли виглядати красивими у будь-якому віці, з будь-якими статками. Наші Тернополяни – не виняток. Кожен знайде собі цікаву косметологічну відновну процедуру у клініці Моне. В цьому я впевнений. І, до речі, не лише тернополянам ця інформація може стати в нагоді, але й мешканцям сусідніх областей, які, я знаю, вже теж є клієнтами клініки. І це зрозуміло. Адже представлені там апарати – єдині в Тернополі та на Західній Україні.

Клініка краси Моне – наша філософія творити красу.

Джерело (Новинний портал "За Збручем"): У клініці МОНЕ на професійному рівні вирішують проблеми зморщок, рубців, судинних зірочок та небажаного волосся

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net