Прийшла весна! Прокидається все живе. З’являються на деревах бруньки, виглядають з землі підсніжники, вилазять з барлог ведмеді.

Так і наша шкіра в цю пору наче прокидається від довгої зимової сплячки. А що ми робимо коли прокидаємося – вмиваємося, робимо ранкову розминку та снідаємо.

Отже, навесні наша шкіра потребує трьох основних речей:

  1. Глибокого очищення.
  2. Живлення та вітамінізаціії.
  3. Стимуляції обмінних процесів.

З першими двома пунтками ідеально справиться якісна косметика у руках професійних косметологів. У клініці Моне представлені - іспанська косметика Natura Bisse, ізраїльська марка Holyland та швейцарські засоби для домашнього догляду Vivasan.

У період ранньої весни особливої уваги потребує процедура догляду з чисткою від Holyland. Зауважимо, що у нашій клініці немає стандартних підходів. Адже шкіра кожного індивідуальна і робота косметолога вимагає творчого підходу. Тому ця процедура має багато варіацій.

У догляді з чисткою від Holyland використовуються засоби (підготовчий гель, пілінг) з високоефективними речовинами, такими як комплекс фруктових кислот натурального походження (АНА-кислоти) та гідролізованих молочних білків, екстракт алоє, які заспокоюють шкіру, ліквідують запалення та подразнення, зволожують, посилюють мікроциркуляцію та шкірний метаболізм, покращують тонус та колір шкіри, нормалізують секрецію сальних залоз.

Багатофункціональні маски, що наносяться наприкінці процедури та містять молочну сироватку, гідролізований еластин, колаген, вітаміни Е та К забезпечують оптимальне живлення та вітамінізацію шкіри обличчя.

В результаті 2-х годинної процедури догляду з чисткою ви отримуєте оновлене очищене обличчя, тонізоване та насичене усіма необхідними речовинами для краси та здоров’я вашої шкіри.

Щодо третього пункту – стимуляції обмінних процесів шкіри та підлеглих тканин, то тут цікавою буде процедура вакуумно-роликового лімфодренажного масажу апаратом виробництва Франції – Starvac.

Цей інтенсивний масаж розбудить абсолютно всі клітини вашої шкіри, простимулює їх до активної роботи. Він забезпечить повноцінний лімфовідтік і тим самим зніме набряклість тканин обличчя, підніме тонус шкіри, забезпечить ідеальний овал.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net