Сьогодні лазерна епіляція є найсучаснішою та найефективнішою методою видалення небажаного волосся. У світі вона успішно працює вже біля двох десятків років. Проте нажаль навколо цієї процедури витає ще багато міфів, що відлякують представниць прекрасної статі від такого потрібного їм методу догляду за своїм тілом. Спробуємо заперечити оcновні з цих легенд.

 

Міф 1. Лазерна епіляція шкідлива для організму! Від неї може бути рак!

Абсолютно не підтверджена думка. Лазерний промінь, що працює під час лазерної епіляції, діє лише на свою мішень – волосину – і не поширюється по крові чи лімфі чи інших тканинах по організму. Тому ніяк не може вплинути на органи чи організм в цілому і спричинити там якісь зміни.

 

Міф 2. Після лазерної епіляції залишаються врослі волосини і рубці.

Це абсолютно не так. Лазерний промінь під час процедури діє на волосину і не впливає на шкіру, тому не спричиняє рубців. А щодо врослих волосин, то їх ви навпаки позбудетеся назавжди після курсу лазерних епіляцій.

 

Міф 3. Лазерна епіляція – дуже дорога процедура.

На сьогодні лазерна епіляція знаходиться десь по середині списку косметологічних процедур в плані її вартості. Порада клієнтам – порахуйте вартість курсу процедур, що видалить волосся назавжди, і порівняйте його з вартістю безкінечного курсу процедур воскової епіляції, яка ніколи не забере волосини назавжди, а буде вашим супутником на все життя.

 

Міф 4. Лазерна епіляція – дуже болюча процедура.

Поняття болісності процедури дуже відносне. Залежить все від того, що вважати болісним. Для прикладу – вискубування брів – це теж процедура не з приємних. Є клієнтки, які дрімають на процедурах лазерної епіляції. Все залежить від порогу больової чутливості і вашого настрою. В руках професіонала боляче не буде!

 

Міф 5. Один сеанс - і волосся зникне назавжди!

Нажаль, це теж міф. За одну процедуру, як правило, згорає назавжди лише до 20% волосин ( зрілі активні волосини). Процедури проводяться до того часу поки всі закладені від народження волосини не появляться у відповідній фазі над шкірою і не попадуться лазерному променю. Тому для повного видалення волосся необхідно пройти курс процедур.

 

Міф 6. Лазерна епіляція не підходить жінкам з темною шкірою і категорично не підходить мужчинам.

Завдяки новітнім технологіям лазерної косметології зараз волосини можна забирати навіть темношкірим представницям слабкої статі. Мужчинам аналогічно з жінками абсолютно підходить лазерна епіляція. Головне, щоб волосини мали пігмент, не були сивими чи абсолютно білими.

 

Сподіваємося ця інформація буде корисною для вас і ви тепер зможете наважитися на процедуру лазерної епіляції і насолодитися її результатами!

Чекаємо Вас на процедуру лазерної епіляції в клініці Моне!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net