Дуже важлива і актуальна інформація прозвучала нещодавно у програмі «Абзац» на Новому каналі на тему лазерної косметологіі. Звичайно ми, як клініка лазерної косметології, не могли минути її увагою. У ній, у формі, притаманній стилю цієї програми, були обговорені різні аспекти та вимоги, що є обовязковими в цій сфері з точки зору медицини і юриспруденції.

Нам дуже приємно відзначити, що клініка Моне абсолютно 100% відповідає усім цим вимогам. Зокрема, в першій короткій вирізці  з тієї програми, яку ми вам пропонуємо переглянути,  президент Асоціації Лазерної Медицини Єгор Колодченко зазначає про чіткі вимоги до майстрів, які виконують лазерні процедури. Як і дійсно є у клініці Моне, з лазерними апаратами мають право працювати, згідно законодавства, лише особи з закінченою вищою чи середньою медичною освітою.

У другому фрагменті, що ми пропонуємо вашій увазі, юрист зазначає про правильність ведення документації, що стосується лазерних процедур. А саме про заповнення спеціальних анкет клієнтами для визначення показів та протипоказів, підбору правильної тактики, як власне і відбувається у нашій клініці перед лазерною епіляцією чи видаленням судин чи лазерним омолодженням.

 

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net