Кілька місяців тому, в рамках програми на Ух-Радіо, в якій працівники клініки Моне відповідали на запитання слухачів, піднімалася тема чим відрізняються, чи точніше, чим кращі стаціонарні лазери від перевізних. Це запитання можна назвати уже наболілим адже насправді воно часто виникає в ході роботи з клієнтами і ми щоразу відповідаємо приблизно так:

"Чи задавали б Ви подібне запитання, якби це стосувалося для прикладу фортепіано чи високоточного устаткування для запуску ракет? Напевне ні. Адже одразу зрозуміло, що при перевезенні збивається точність параметрів, псуються деталі і т. д."

Так само і щодо лазерних систем. Для правильної дії лазерного променя - на необхідну глибину, з потрібною потужністю, в певний проміжок часу - надзвичайно важливою є висока точність параметрів, відсутність навіть мінімальних відхилень. Адже мова йде про Вашу безпеку. Уявіть собі, що лікар обирає певні параметри для роботи з вашою шкірою, а апарат видає потужність променя вищу заданої через неточність налаштувань параметрів. В результаті - опік. Чи навпаки лікар налаштовує параметри, що були ефективними для Вас на попередній процедурі, проте вони вже не відповідають попереднім через той же збій налаштувань при перевезенні. Результат - низька ефективність процедури.

Напевне єдина причина, чому обирати перевізний лазер, а не стаціонарний для клієнта могла б бути ціна процедур. Процедури, що здійснюються перевізним лазером, через нижчу ефективність, ризик ускладнень, мали б бути дешевшими. Проте, нажаль, це не так. Ціни на перевізних лазерах подекуди навіть вищі.

Тому, ми завжди радимо нашим клієнтам вникати, допитуватися про вид лазерної системи, покоління, чи стаціонарна чи перевізна, порівнювати ціни, враховувати переваги і лише все зваживши, обирати.

Нещодавно ми зіткнулися з відповіддю на аналогічне запитання в рамках програми “Абзац” на Новому каналі президента Асоціації Лазерної Медицини Єгора Колодченка, який абсолютно підтвердив нашу позицію. Наводимо вирізку з його інтерв’ю.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net