Початок осені - період сприятливий і для самопочуття, і для стану шкіри і волосся, - це час оздоровлення, реабілітації після пекучого сонця і задушливої спеки. Після літнього відпочинку ми раптом звертаємо увагу на те, що сонячні ванни, купання і теплий вітер висушили нашу шкіру. Різкіше проступили зморшки, шкіра суха, чутлива чи подразлива.

Чим же варто допомогти нашій шкірі?

Так як сонечко все ще активно радує нас у вересні чи навіть жовтні, то такі процедури як механічне шліфування шкіри, лазерна терапія пігментацій поки що ( десь на місяць) відкладемо у резерв. А зараз, на початку осені, займемося більш ніжними по впливу реабілітаційними, відновними, омолоджуючими процедурами.

У клініці краси Моне ми пропонуємо для вас неперевершені процедури від іспанської професійної косметичної лінії Natura Bisse для догляду за шкірою обличчя і тіла. Секретом ефективності процедур проведених з професійною косметикою Natura Bisse є вміст у її засобах високої концентрації активних інгредієнтів - природніх амінокислот білків колагену, еластину і кератину у вільній формі, що забезпечує їх безперешкодне проникнення до ядер клітин шкіри.

Дуже цікавою є історія створення цієї марки професійної косметики. Рікардо Фізас, голова компанії, працював у Барселоні у кінці 70-х директором заводу по переробці білків для харчової і фармацевтичної промисловості. Спілкуючись на підприємстві з людьми, професійна діяльність яких була безпосередньо пов'язана з протеїнами, він з подивом помітив, що шкіра їх рук ставала з часом дуже м'якою і гладкою. Рікардо оцінив дію природніх амінокислот, універсального будівельного матеріалу для білків, і задумався про їх використання з косметичною метою. Ця ідея була втілена в життя в 1980 році, коли фірма виготовила перші п'ять кремів для догляду за шкірою обличчя, започаткувавши цим успішну діяльність на ринку професійної косметики.

Сьогодні іспанська компанія Natura Bisse займає провідне місце в області розробки інноваційних косметичних засобів і програм для догляду за обличчям і тілом.

Неможливо не згадати кілька зіркових імен - фанатів цієї косметики. Сара Джессіка Паркер, Мадонна, Кейт Мосс, Ніколь Кідман, Демі Мур, Гвінет Пелтроу, Джулія Робертс, Рене Зельвегер і навіть Джон Траволта обожнюють косметику NATURA BISSE. На косметиці NATURA BISSE працюють наймодніші і найвибагливіші SPA-салони, SPA-клуби та SPA-готелі Європи.

Отже, доставка мікрокомпонентів протеїнів та інших натуральних компонентів в глибину шкіри забезпечує бездоганний результат салонних процедур Natura Bisse, якими клініка краси Моне і пропонує вам відновити вашу шкіру в ранню осінню пору.

Отже, у розпорядку процедур для ранньої осені у топ ми внесемо:

1. Догляди для обличчя Natura Bisse

2. Спа обгортання для тіла Natura Bisse

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net